Projekt vaší zahrady

Dobře zpracovaný projekt je základním stavebním kamenem efektní okrasné zahrady. Pokud od nás budete požadovat projekt vaší budoucí zahrady, vše se bude odehrávat přibližně následujícím postupem:

  • Osobní návštěva projektanta u vás na pozemku - projektant veškeré zamýšlené prostory vyfotí, změří a získá sám pro sebe prostorovou představu.
  • Popíšete nám vaše představy, v jakém stylu chcete zahradu zpracovat, které prvky nechcete nebo naopak vyžadujete. Domluvíme se rovněž na požadovaných zónách, se kterými musí být v projektu počítáno (jezírko, altán, prostor pro psa, studna, ohniště atd).
  • Vytvoříme vám dvě, tři odlišné ručně kreslené varianty základních linií zahrad, které zakreslují přibližný vzhled záhonů a veškerého příslušenství okolo (dům, ...). Z těchto varianta vyberete směr, kterým se další projekce bude ubírat.
  • Tato vybraná varianta se dále začne rozpracovávat, jehož výstupem bude kompletní podrobný projekt vaší budoucí zahrady, včetně osazovacího plánu, seznamu rostlin a technické zprávy.
  • Tímto část projektu končí. V případě vašeho zájmu můžeme přidat i cenovou nabídku na dodávku všech potřebných sazenic nebo na kompletní realizaci zahrady. V případě realizace vlastními silami nezapomeňte rovněž na závlahový systém, který vám rovněž můžeme pomoci realizovat.
  • Cena se určuje podle velikosti pozemku a náročnosti terénních úprav.

V případě zájmu o projekt zahrady nás neváhejte kontaktovat.

Při realizaci kompletní zahrady projekt zdarma!

1

<< zpět